Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Friday 10 February 2023
Superior Racking & Shelving Premier Division
Dublin Celtic FCidle
St Itas AFCPhoenix FCBallymastone Astro19:45Bradley Robert
Hanney John
O'Connor Brian
Howth CelticHardwicke FCAUL Complex19:45Shelley Paul
O'Hanlon Joseph
Suteu Alin
Viberstore Senior Saturday Division
Galty CelticPhoenix FCBrickfield Pk Allweather19:45Nolan Philip
Saturday 11 February 2023
AUL Challenge cup 2022/23
Celtic United FCWoodlawn FCBelcamp Pk14:00Bradley Robert
Viberstore Senior Saturday Division
Carpenterstown FCCrinian Strand FCAUL Complex14:00Allen Paul
St Marks Ath FCButtercrust UtdAUL Complex14:30Beasley Christy
Markievicz CelChanel SSCRingsend Park.15:00Reid John
NITRO SPORTS Division 3 Saturday
Earl CelticStamullen FCBrickfield Park12:00Rossiter Christopher
Hot Press MGBWillows FCGrangegorman A/W13:00Castillo Antonio
Bridge UnitedSt Itas AFCRingsend Park.13:30Bartley Frank
Beechhill UtdMarrowbone Lane FCBeech Hill Park14:00Kenny Patrick
RPD 3A SATURDAY
Beggsboro FCIdle
Frankfort FCOrchard CelticMarkievicz Pk14:00Watson John
Kinsealy UtdClonee UtdAUL Complex14:00Flood Ryan
Ely WoodlawnSt Columbans SYCSportslink14:00Domican Stephen
St Itas AFCGrange WoodbineSt Itas Hospital14:00Termure Aron
AUL Paddy Cole Cup 2022/23
Clontarf FCBlanchardstown Athletic FCAUL Complex12:00Williams Paul
Broombridge United FCElm Mount FCJohn Paul Park14:00Byrne Robert
Raheny UnitedHoganville FCSt Anne's Park14:00O Doherty Joey
Hardwicke FCWhitehall CelDublin Port Stadium14:00Smith Jim
Sunday 12 February 2023
Superior Racking & Shelving Premier Division
Skryne TaraValley Park UnitedRoss Cross11:00Hanney John
Collins Daniel
Thornton John
PTSB Division 3 Sunday
Mourne Celtic FCidle
Clontarf FCRivermount BoysSt Annes(Woodside)11:00O'Connor Brian
Mulhuddart FCBeggsboro FCMick Walsh Pk11:00Beasley Christy
Inter MalahideFC DonaghmedeMalahide Castle11:00O'Hanlon Joseph
Valley Park UnitedSt Brendans UnitedPlunket Ave Finglas11:00Fowler Eddie
OLV FCGrange WoodbineMarkievicz Pk11:00Lawless Brian Snr
Monday 13 February 2023
AUL Futsal 1st Division
Croata FCBlue Magic (2nd)Abbotstown Indoor20:00
Bohemian AFCDCU FutsalAbbotstown Indoor21:00
Tuesday 14 February 2023
Moldova BoysSt Itas FutsalAbbotstown Indoor20:00
Total : 31